Jak skontaktować się z LOT Polish w Polsce?

Kommentare · 86 Ansichten

Polskie Linie Lotnicze LOT to jeden z flagowych przewoźników Polski, który obsługuje wielu pasażerów w przypadku rezerwacji i anulowania lotu podczas odwiedzania oficjalnej strony rezerwacji. Oferuje wygodną możliwość połączenia się z żywą osobą, która zawsze może odpowie

Polskie Linie Lotnicze LOT to jeden z flagowych przewoźników Polski, który obsługuje wielu pasażerów w przypadku rezerwacji i anulowania lotu podczas odwiedzania oficjalnej strony rezerwacji. Oferuje wygodną możliwość połączenia się z żywą osobą, która zawsze może odpowiedzieć na najczęściej zadawane pytania. Podobnie, jeśli potrzebujesz pomocy w podróży w zakresie ceny i odwołania lotu, wyboru miejsca, limitu bagażu i innych usług w Polsce, musisz zadzwonić pod całodobowy numer  LOT Infolinia 24h pod numerem +48225777755. Możesz skorzystać z tego numeru telefonu, aby podzielić się swoimi obawami, opiniami i sugestiami związanymi z podróżą, aby natychmiast uzyskać odpowiedź.

Jak skontaktować się z LOT Plosh w Ploand?

Jeśli potrzebujesz pomocy w zarządzaniu rezerwacją związaną ze zmianą i odwołaniem lotu lub chcesz poprosić o zwrot pieniędzy, zawsze możesz skontaktować się z kimś, wykonując usługę połączenia telefonicznego. Jeśli jednak znajdziesz jakieś problemy i nie będziesz mógł uzyskać pomocy od żywej osoby na lotnisku, wkrótce otrzymasz usługę połączenia telefonicznego i poprosisz o rozwiązanie przez telefon. Aby uniknąć nieporozumień podczas kontaktu z polskim LOT-em w Polsce, postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami dotyczącymi połączeń telefonicznych.

  1. Najpierw wybierz numer +48225777755 i uważnie wysłuchaj polecenia IVR.
  2. Wybierz swój język, naciskając jeden i uzyskaj usługi w tym samym.
  3. Naciśnij 2, aby uzyskać ogólne zapytania dotyczące podróży i naciśnij 3, aby wyświetlić nowe i istniejące usługi rezerwacji.
  4. Naciśnij 4, aby skorzystać z modyfikacji i anulowania rezerwacji, lub 5, aby skorzystać z vouchera podróżnego i zwrotu pieniędzy.
  5. Naciśnij 6, aby przejść do innych usług i naciśnij *, aby skontaktować się z osobą mieszkającą w Polsce i poinformować Cię o swoich pytaniach związanych z podróżą, aby wkrótce uzyskać odpowiedź.

Otrzymasz także inne środki kontaktowe umożliwiające łatwy kontakt z polskim biurem podróży LOT w Polsce. Zapytania dotyczące podróży możesz łatwo udostępniać za pośrednictwem poczty elektronicznej, adresu contact.mailing@lot.pl, czatu na żywo i serwisów społecznościowych.

Kommentare